Cleone®

Cleone®, to imię greckiej bogini wody. System uzdatniania wody noszący tę nazwę na długo zapewni tobie i twojej rodzinie czystą, zdrową wodę o wspaniałym smaku. Dzięki unikalnej konstrukcji, sprawdzonej technologii i innowacyjnym cechom system uzdatniania wody Cleone® marki Kuna Water® jest najwygodniejszym w użyciu i najnowocześniejszym urządzeniem tego rodzaju, przeznaczonym do użytku domowego, jakie dziś jest dostępne na rynku.

     


Woda zimna doprowadzona do Cleone® z systemu wodociągowego przepływa początkowo przez układ filtrów wstępnych a następnie kierowana jest na membranę osmotyczną. Oczyszczanie wody zachodzące w procesie odwróconej osmozy przebiega na poziomie molekularnym. Osady, chlor, materia organiczna, metale ciężkie, sole, kryptosporydia, bakterie, wirusy i wiele innych zanieczyszczeń zostaje usuniętych i odprowadzonych do ścieku. Układ usuwa od 95 do 99% wszystkich zanieczyszczeń rozpuszczonych w wodzie. Cleone® stwarza najlepszą barierę dla zanieczyszczeń, które mogą pojawia się w wodzie czerpanej z wodociągów publicznych i indywidualnych. Nie ma lepszej wody do picia, gotowania, sporządzania napoi, odżywek dla niemowląt i zup instant, do mycia artykułów spożywczych, podlewania kwiatów, mrożenia lodu, czy nawet mycia twarzy. Twój pies, czy kot będzie nią zachwycony. Możesz jej używa w dowolnych ilościach i tak często, jak ci się spodoba. Nie kosztuje wiele, a jest dostępna natychmiast po otwarciu kranu.

System uzdatniania wody Cleone® jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów tworzących gładkie i łatwe do czyszczenia powierzchnie. Cleone® zapewni ci zdrową wodę, a jednocześnie sam przez lata zachowa swój estetyczny wygląd. Konserwacją i serwisem Cleone® zajmie się profesjonalny i licencjonowany serwisant Kuna Water®, Teraz kiedy masz pewność, że zrobiłeś wszystko aby zapewni swojej rodzinie dostęp do naprawdę czystej wody, możesz ze spokojem zacząć się nią delektowa. Cleone® sprawi, że woda będzie dla was zawsze dostępna w swojej najczystszej postaci.